Вчора, 2 жовтня, у межах соціально-культурного проєкту «Openlviv.blind.ua», підтриманого міським управлінням туризму, відбулась автобусна екскурсійна мандрівка осіб з важкими порушеннями зору до с. Заглинне.
Як розповіла Оксана Потимко, виконавчий директор Львівського обласного осередку ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ», у мандрівці взяли участь понад 20 осіб з інвалідністю по зору разом з супроводом та священик о. Роман Мануляк. Подорож супроводжувалась тифлокоментарем, завдяки якому незрячі могли «бачити» і розуміти, де саме вони знаходяться і що відбувається в конкретну хвилину.
Мандрівку організовував Львівський обласний осередок ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ».
Львівська міська рада