У метрополітені обговорили розвиток програми доступності

У метрополітені обговорили розвиток програми доступності
12 Вересня 2017
Друкувати цю новину

У столичному метрополітені відбулася зустріч щодо порядку перевезення пасажирів маломобільних груп населення. Участь в обговоренні взяли представники громадських організацій осіб з інвалідністю, зокрема Національної Асамблеї людей з інвалідністю, Департаменту транспортної інфраструктури та ЗМІ.

Одним з основних пунктів дискурсу були питання тактовності працівників підземки під час надання супроводу. Метрополітен висловив готовність працювати у цьому напрямку з громадськими ініціативами.

Тренінги для співробітників розпочнуться вже з 11 вересня. Проводити їх на волонтерських засадах зголосилися представники організацій «Група активної реабілітації» та «Inclusive friendly».

Піднімалися також і стратегічні питання облаштування інфраструктури. Доступність громадського транспорту – один з пріоритетних напрямків для міської влади. Наразі у метрополітені пристосованими є лише 12 станцій.

Зокрема, розробляється документація реконструкції станції «Святошин» з обладнанням її ліфтами. Метрополітен наголосив на важливості підтримки для вирішення бюрократичних моментів.

Представники громадських організацій висловили готовність до співпраці та поступового впровадження європейських норм доступності у столичному транспорті.

  Категорія: