Радісний травень

25 Травня 2016 Друкувати цю новину

У цьому році останній місяць весни особливий. Вже в перший день християни святили паски і радісно віталися: «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!», а наступного тижня – міжнародний день матері, за ним день Примирення і Перемоги.

Радісний травень

У Луцьку люди з фізичними вадами не лише святкувати, вони вирішили позмагатися. Розпочала Луцька міська організація УТОС. Любителі шахів провели чемпіонат 14 травня на першість обласного центру серед незрячих, а наступного дня провели таке ж змагання з шашок. Перше місце в обох видах спорт у виборов Баранюк В.І., на друге вийшов Поліщук Е.Ф. а з шашок переможцем стала Клівак Надія Пантелеймонівна. Усі переможці – тотально незрячі.

Не відставати і візочники, член НАІУ «Інва Волинь», очільник Бакаєвич Валерій Михайлович організував особливе дійство. З його ініціативи 21 травня 2016р. на спортивному комплексі Східноєвропейського Національного університету ім. Л.Українки зібралися візочники, діти з синдромом Дауна, а також люди з вадами зору, старшокласники Луцького консультпункту міжобласної школи для сліпих і слабозорих і представники Волинського реабілітаційного Центру людей з вадами зору. Змагання проходили під егідою Волинського відділення інваспорт за спортивно-оздоровчою програмою «На крилах віри».

Радісний травень

Вона включала шість видів змагань: дарц, кеглі, боча, метання набивного м’яча, сидячий волейбол, фігурна їзда з перешкодами.

Серед переможців: візочниці Шишолик Наталія, Мажула Марина, Дубінська Ольга, Біліцюк Тетяна. Пощастило і чоловікам, це: Финюк Володимир, Лопоха Олександр, Мельник Василь.

Виділилися молоді люди з вадами зору: Кручик Лілія та Мелюх Володимир перше місце у змаганнях зі штовхання набивного м’яча, на другому місці Хмелик Аліна, вона ж перемогла і у змаганнях з кеглі, а Сахнік Юлія вийшла на третє місце. Представник інваспорт вручив переможцям спеціальні медалі та грамоти, а Бакаєвич В.М постарався, щоб усі хто прибули на це свято одержали подарунки.

Радісний травень

Учасників пригостили святковим обідом, який зготували прямо на майданчику. Це український борщ, куліш, шашлики та інше.

Спонсорами  стали фонд «Новий Луцьк» ім.. І.П. Палиці за програмою «Будьмо разом», благодійний фонд «Милосердя», фірма «Волинь», підприємець Забіяка Сергій, підприємець Дмитрук, «Теремно хліб», «Торчин продукт».

Представник НАІУ по Волинській області Ю.П. Симончук

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.