23 червня на базі Клубу батьків дітей та молоді з інвалідністю “Повір у себе” місто Маріуполь пройшов семінар з самоадвокації для батьків, опікунів та піклувальників дітей, молоді, дорослих осіб з інвалідністю.
Спікерки семинара: виконавчий директор ВГО « Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальнихпорушень» Юлія Клепець та фахівчиня з питань самоадвокації Раїса Кравченко у рамках семінару разом з учасниками розібрали багато тем, серед яких “нормативна – правова база щодо державних гарантій у соціального захисту людини з інвалідністю”, визначили саме поняття та принципи самоадвокацїї та розкрили та обговорили багато інших необхідних питань.
Як підсумок семінару було напрацювано Алгоритм дій батьків для досягнення мети яка є одна спільна у кожного з батьків до своєї дитини, тобто покращення умов життя за допомогою соціальних послуг, які гарантовані державою.
Захід пройшов у рамках проєкту «Маріуполь – місто рівних можливостей для всіх», що виконується в рамках Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)
#USAID #СхiдМожливостей #КлубПовірУСебе #ВГОКоаліція #Маріуполь #НАІУ