У Центрі сучасного мистецтва імені Куїнджі пройшло урочисте закриття першого інклюзивного фестивалю творчості «Разом – ми єдині!». Привітала його учасників і волонтерів заступник міського голови Ксенія Сухова.
«Перший фестиваль пройшов на високому рівні. З його допомогою ми стираємо кордони та виховуємо в людях толерантність. Через такі заходи Маріуполь стає європейським містом. Цю ініціативу ми обов’язково будемо продовжувати. Вже зараз починаємо підготовку до наступного фестивалю», – зазначила вона.
Також Ксенія Сухова вручила дипломи громадським організаціям, міським палацам культури та волонтерам за активну участь в організації та проведенні фестивалю інклюзивної творчості.
Нагадаємо, в рамках фестивалю в Центрі сучасного мистецтва ім. Куїнджі проходила виставка «Вернісаж життя» і концерти у палацах культури. На Гала-концерті, що пройшов у ПК «Український дім», продемонстрували більш ніж 30 номерів.
Маріупольська міська рада