У МакДональдз з’явилось меню шрифтом Брайля

У МакДональдз з’явилось меню шрифтом Брайля
30 Жовтня 2017
Друкувати цю новину

Відтепер у кожному ресторані МакДональдз в Україні вже доступне меню шрифтом Брайля*. Завдяки цій ініціативі відвідування закладів стане більш комфортним для людей з порушеннями зору, які тепер можуть самостійно ознайомитися з меню і замовити улюблені страви.

У МакДональдз з’явилось меню шрифтом Брайля

Ініціативу з впровадження меню для незрячих людей компанія МакДональдз® реалізувала у співпраці з Українським Товариством сліпих (УТОС), яке допомогло повністю адаптувати та виготовити основне меню закладів мовою Брайля.

«В Україні сьогодні близько 80 тис. незрячих людей, а підлаштованих під їхні потреби ресторанів і кафе – поки обмаль. До сьогодні меню шрифтом Брайля у нас замовляли окремі заклади в одному екземплярі.  МакДональдз® став першим мережевим закладом громадського харчування в Україні, який виготовив таке меню для своїх ресторанів. Ми радіємо, що для людей з порушенням зору з’являється більше місць, де вони можуть комфортно провести зустріч або перекусити, маючи уявлення про всі страви, без потреби розпитувати людей у черзі», – підсумував Степан Філіп, директор будинку звукозапису та друку УТОС.

Рішення про впровадження меню шрифтом Брайля було прийнято у відповідь на запит від одного з відвідувачів. «Ми вдячні, що гість звернув нашу увагу на те, як можна вдосконалити обслуговування в наших закладах. В цінностях компанії – створювати рівні можливості для всіх. Тому сьогодні ми з радістю запроваджуємо проєкт, який допоможе людям з порушенням зору самостійно зробити замовлення та почуватися комфортніше в МакДональдз®», – зазначив Гжегож Хмелярський, генеральний директор компанії МакДональдз® в Україні.

*Шрифт Брайля – рельєфно-крапковий тактильний шрифт, який використовують люди з порушеннями зору для письма і читання.

talktome.com.ua

  Категорія: