У квітні у Львові відбудуться національні змагання «Ігри Нескорених». Це найбільші ветеранські змагання. Цьогоріч вони пройдуть у 9 видах спорту. За підсумками цього відбору буде сформовано національну збірну України з 24 учасників, які представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях Invictus Games, у вересні у німецькому Дюссельдорфі. Про це повідомили в управлінні спорту ЛМР.
Зокрема, будуть представлені такі види спорту:
Нагадаємо, що минулого року на мультиспортивних змаганнях для поранених військовослужбовців та ветеранів «Ігри Нескорених», що стартували у Гаазі, українських спортсменів зустрічали з гучними оваціями. Захоплення нашими спортсменами викликано найперше тим, що більшість членів команди прибули безпосередньо з передової.
Для довідки
«Ігри нескорених» – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів, що отримали травми під час виконання службових обов’язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічні партнери Альянсу.
Слово «нескорений» уособлює бійцівський дух чоловіків та жінок, що отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючі свої службові обов’язки на полі бою. Вони пережили важкі випробування, однак не дали їм зламати себе. Вони довели, що віра в себе та підтримка близьких завжди виявляються сильніше обставин, і стали справжніми нескореними воїнами.
Ігри Нескорених в Україні підтримують українських військовослужбовців та ветеранів на шляху до фізичного відновлення, психологічної абілітації та соціальної інтеграції, формуючи позитивний світогляд та мотивуючи до занять спортом та особистого зростання.
Твоє Місто