Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка осіб з інвалідністю — УСІ» спільно з МБФ «Українська біржа благодійності» протягом 2014 — 2018 років реалізовував проєкт під назвою «Допоможіть незрячим діабетикам!». Мета проєкту полягала в тому, щоб закупити медичне обладнання — звукові глюкометри для вимірювання рівня глюкози в крові та тест-смужки до них на загальну суму 46 000 грн., розповіла Оксана Потимко, заслужений працівник соціальної сфери України.
«Умовами проєкту передбачалось, що зазначене медичне обладнання буде придбане виключно для львів’ян і мешканців області. До категорії цільової аудиторії організатори проєкту включили хворих на цукровий діабет та осіб, які внаслідок вторинних ускладнень втратили зір і додатково мають ангіопатичні/нефропатичні ускладнення (ампутація нижніх кінцівок, гемодіаліз тощо)», — розповіла Оксана Потимко.
З її слів, пошук тих, хто потребував це медобладнання, організація здійснювала кількома шляхами: через відділення хронічного гемодіалізу Львівської обласної клінічної лікарні, через ендокринологів львівських поліклінік і стаціонарів, через громадські організації. Окрім того, ЛОО ВГО «Українська спілка осіб з інвалідністю — УСІ» з дозволу фінансового партнера — МБФ «Українська біржа благодійності» передав частину медичного обладнання потребуючим особам з інших регіонів України (Волинська, Франківська, Вінницька, Хмельницька, Кіровоградська, Київська, Закарпатська та інші області — загалом 21 особа).
Ініціатор проєкту завдячує МБФ «Українська біржа благодійності» і всім небайдужим людям, які перейнялись проблемою цієї категорії осіб з інвалідністю і долучились до збору необхідної суми коштів.
Львівська міська рада