Inclusive-IT — дистанційна освіта з ІТ для осіб з інвалідністю, що вже 3 роки поспіль успішно реалізовується ЛМГО «ІУС» за підтримки управління ІТ Львівської міської ради. Так, у 2019 році учні Inclusive-IT пройшли низку занять з англійської мови та HTML.
«На жаль, включеність людей з інвалідністю у суспільне життя в Україні бажає кращого, а вивчення інноваційних технологій тим більше. Наш проєкт є унікальним у своєму сегменті, оскільки намагаємося надати високий рівень знань нашим учням, а нашими викладачами є кваліфіковані спеціалісти з інноваційних технологій, котрі є теж з інвалідністю, однак це не заважає їм йти професійно розвиватись та слідувати інноваціям.
Наша навчальна програма реалізовується за допомогою онлайн-занять через Skype, тому доєднатись до нас можна знаходячись навіть у віддалених населених пунктах. Основним є тільки наявність Інтернету”, — зазначають організатори.
Результатами навчальної програми у 2019 року є курс занять з англійської мови для початківців, які успішно пройшло 16 студентів з викладачками Марією Бекерською та Ольгою Тільною, а також курс занять для 7 студентів, які навчались на середньому рівні.
До того ж, у рамках програми відбувся курс занять з HTML з Андрієм Бутенком, який мали змогу пройти 11 студентів на 23 заняттях та курс програмування на мові Python з Русланом Іськовим, який опановували 8 учнів протягом 27 занять.
Детальніше про проєкт Inclusive-IT: axycat@inclusive-it.org, info@ius.lviv.ua.
Львівська міська рада