У Львові незрячі вивчають англійську мову

У Львові незрячі вивчають англійську мову
7 Квітня 2014
Друкувати цю новину

У Львові незрячі вивчають англійську мовуГромадяни з порушеннями зору Львівської організації УТОС вивчають розмовну англійську мову

З ними від жовтня 2013 до червня 2014 року займається волонтер зі Словаччини Владімір Салай, – повідомили в прес-службі ЛМР з посиланням на голову Львівського обласного осередку УТОС Любов Кукурузу.

«Необхідність проведення таких курсів стала особливо актуальною після того, як молоді люди з вадами зору, члени Львівської територіальної первинної організації УТОС, стали учасниками міжнародного проєкту за програмою «Молодь у дії» та відчули брак комунікації з іноземними партнерами через незнання англійської мови. Хоч цей курс закінчується наприкінці травня, ми маємо надію на продовження цієї ініціативи, на підтримку нових волонтерів і на продовження започаткованих занять», – повідомила керівник Львівського обласного осередку УТОС Любов Кукуруза.

Українське товариство сліпих засновано в червні 1933 року. Сьогодні організація складається з 25 осередків обласного рівня. Метою діяльності організації є захист інтересів осіб з інвалідністю по зору, інтеграція їх у суспільство, соціально-трудова, побутова, медична та психологічна реабілітація.

«З кожним роком процеси у світі глобалізуються і, відповідно, постає необхідність у тісній комунікації з представниками різних країн. Власне, мова як основний засіб комунікації об’єднує однодумців і, як наслідок – їхні зусилля для вирішення суспільних викликів. Ми можемо тільки вітати такі ініціативи неурядових організацій і закликати волонтерів зголошуватися для реалізації цієї ідеї, аби вона могла продовжитись у майбутньому», – повідомив в. о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

У разі зацікавленості волонтерів прохання звертатися: 067 377 13 09, УТОС, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 5.

Львівська газета 

  Категорія: