Сьогодні організаційний комітет фестивалю “Барви творчості” зібрався на засідання, щоб обговорити деталі майбутнього дійства. Метою фестивалю є залучення людей з інвалідністю до занять різними видами художньої творчості, виявлення нових талантів, удосконалення їх професійної майстерності, реабілітації та соціалізації засобами культури та мистецтва, інтеграції у суспільство.
У Фестивалі зможуть взяти участь:
Організаторами Фестивалю є громадська організація «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку» та управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. Детальнішу інформацію буде оприлюднено згодом на офіційному сайті Луцької міської ради: www.lutskrada.gov.ua.
Відділ інформаційної роботи міської ради
(777904, 777946, 724727, 720665)
Джерело https://www.lutskrada.gov.ua/publications/u-lutsku-vidbudetsia-mizhnarodnyi-mystetskyi-festyval-dlia-liudei-z-invalidnistiu-barvy-tvorchosti-