У Києві стартував «Фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю

19 Листопада 2020 Друкувати цю новину

11 листопада 2020 року у місті Києві стартував проєкт – переможець міського конкурсу проєктів молодіжних та дитячих громадських організацій Фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю, громадської організації «Скаутська просвітницька організація міста Києва «СПОК».

Фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю - це реальна можливість для його учасників розкрити свій потенціал, обмінятися досвідом, відчути себе творчою частиною суспільства.

У фестивалі беруть участь 300 обдарованих дітей та молоді з інвалідністю з десяти районів міста, які змагаються в 10 номінаціях. За традицією у журі фестивалю запрошена мистецька еліта.

Проведення фестивалю – соціокультурна практика, що може допомогти сформувати правильну суспільну думку про людей з інвалідністю, без стереотипів «героїзму», та «жалю». Окрім цього цей захід є яскравим інструментом для створення нових форм, внесення позитивних змін у суспільну свідомість.

Отож, запрошуємо усіх до участі. Контакт особа Президент Громадської організації «Скаутська просвітницька організація міста Києва «СПОК» Юлія Ніколайчук 067 770 77 70 або на електронну пошту nosu@ukr.net.

! Усі заходи в рамках проєкту, реалізовуються із дотриманням карантинних вимог!

Джерело https://dms.kievcity.gov.ua/news/391.html

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.