У Євпаторії пройшов тренінг «Ефективний PR»

У Євпаторії пройшов тренінг «Ефективний PR»
13 Липня 2012
Друкувати цю новину

навчально-інформаційний тренінг2-6 липня 2012 року в м. Євпаторія на території Національного центру паралімпійскої та дефлімпійскої підготовки «Україна» проходив навчально-інформаційний тренінг «Ефективний PR». Тренінг проводився в рамках реалізації Всеукраїнської програми Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України (НАІУ) «Школа соціально-політичного лідерства для керівників та спеціалістів громадських організацій осіб з інвалідністю».

Участь у якому взяло біля 60 представників інституту громадянського суспільства. Вінниччину представив: Мар’янчук Сергій – волонтер Асоціації людей хворих на цукровий діабет «БЛАГОВІСТ».

На початку навчання організатори привітали та познайомились з учасниками:

– СКРИПКА Наталія Сергіївна – виконавчий директор Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України;
– БАЙДА Лариса Юріївна – начальник відділу нормативно-правового та юридичного забезпечення діяльності НАІУ;
– БУЛЬБА Олена Миколаївна – координатор Школи лідерства НАІУ.

Лариса Байда і Наталія Скрипка Олена Бульба

На фото № 1-Байда Л.Ю. та Скрипка Н.С. на фото №2 -Бульба О.М.

«Що таке PR? Чи потрібен він моїй організації?», – напевно запитував себе перед початком чергового тренінгу в рамках Школи лідерів кожен з 60 його учасників. І протягом 5-ти липневих днів лідери громадських організацій людей з інвалідністю отримували від тренерів відповіді не лише на ці питання, але й на такі питання, як:

•Які існують методи здійснення PR – діяльності?
•Яким чином відбувається інформування за допомогою засобів масової інформації?
• Що таке лобіювання?
•Як організувати успішний публічний/громадський захід?
•Як планувати PR- діяльність організації та які інформаційні особливості PR-кампаній тощо.

Це далеко не повний перелік проблем, аспектів та питань, що розглядалися під час тренінгу. Але найголовнішою його частиною стало виконання практичного завдання, в результаті якого практично вся громада «паралімпійського» об’єдналася в бажанні підтримати наших спортсменів перед їх від’їздом до Лондону задля участі у чергових літніх параолімпійських іграх.

навчально-інформаційний тренінгЗавдяки об’єднанню зусиль, життєвого та «громадського» досвіду більшості учасників тренінгу стало можливим в короткі терміни (протягом доби) розробити, спланувати, організувати та здійснити повномасштабну соціальну акцію «Рука дружби». В акції, яка складалася з двох частин: безпосереднього збору «долоньок» (в середині 5 липня) та урочистого їх підрахунку (ввечері того ж дня), взяло участь близько 400 осіб. А це для невеличкого «паралімпійського», погодьтесь, вагома кількість!

Під час вечірньої урочистості всі, хто прийшов взяти участь у підрахунку «долоньок» (всього було отримано 324 відбитки дружніх рук), мали можливість реалізувати свій творчий або спортивний потенціал, взявши участь відповідно або в творчих майстернях з аплікації, пісочної анімації та орігамі, або ж у турнірі з шахів, шашок та дартсу. Сонце вже сховалося за горизонтом, коли організатори та волонтери акції закінчили «з’єднувати ланцюг дружби» довжиною в 73 м!

ланцюг дружби

Чи багато це – 324 людини? Чи вистачить 73-метрового «ланцюга дружби», щоб міцно «поєднати» серця паралімпійців з нашими, додавши їм наснаги у перемогах? Вирішувати Вам, шановний читач. Але успіх акції, організованої та проведеної лідерами громадських організацій людей з інвалідністю, які входять до складу Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України, ще раз довів їх професіоналізм, так само як і готовність пересічних громадян брати участь в соціально значущих акціях.

Автор: Олена Скрипко,
Лідер акції «Рука дружби», Голова правління МГО «Дельфін»

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: