ЗМІ про нас: Запоріжжя стало третім в Україні регіоном, де працює проект ТЕАМ

2 Листопада 2018 Друкувати цю новину

Запоріжжя стало третім в Україні регіоном, де працює Міжнародний проект «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації»

3-й рік поспіль фізичні терапевти Запорізької обласної клінічної лікарні беруть участь в Міжнародному проекті «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації». Фахівці з США спільно з українськими спеціалістами проводять тренінги на тему сучасної реабілітації пацієнтів.

Мета цього масштабного проекту — розвиток реабілітаційної допомоги в Україні та сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю. Методики, розроблені американськими фахівцями спільно з українською асоціацією фізичної терапії та Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України дозволяють за короткий період допомогти пацієнтам адаптуватися у побуті. Принцип реабілітації простий — правильний підбір фізеопроцедур. Саме вони впливають на певні групи м’язів. Програма «Team Ukraine», крім Запоріжжя працює у Львові та Києві. Це спільний проект з американськими колегами. Також необхідне створення спеціальних кабінетів, де близькі пацієнта отримають рекомендації щодо подальшої реабілітації хворого в домашніх умовах.

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук