У Дніпрі пройшов тренінг для волонтерів, які займаються евакуацією маломобільних людей із зони бойових дій.
Організатор: Ольга Волкова, керівниця центру соціальної адаптації людей з інвалідністю «Океан добра»
“Таких людей потрібно вчити тонкощам цієї справи – впевнена Ольга Волкова. Вона давно допомагає людям з інвалідністю і на практиці часто бачить, як завдається шкода при спробі допомогти. Найчастіше – страждають самі волонтери. Не рідко псується й обладнання для пересування маломобільної людини”.