Творці документального фільму «Гра в сліпоту» запрошують на передпремʼєрний показ

Творці документального фільму «Гра в сліпоту» запрошують на передпремʼєрний показ
24 Жовтня 2023
Друкувати цю новину

В Україні завершилися зйомки українського документального фільму «Гра в сліпоту». Усіх охочих запрошують на передпремʼєрний показ 25 жовтня у Києві.

Про це йдеться офіційній сторінці фільму у фейсбуці.

Це документальна стрічка з ігровим короткометражним доповненням, що має на меті популяризацію паралімпійського духу та історій спортсменів з інвалідністю, відновлення і зміцнення їхньої віри в себе.

Над фільмом працює українсько-німецька кінокоманда на чолі з режисерами Русланом Батицьким та Анною Борисовою. Стрічку знято за підтримки Українського культурного фонду.

«Всі українці переживають травматичний період. Для когось це фізична травма, втрата кінцівки чи втрата зору, а для інших травма психологічна. Цією кіноісторією ми хочемо показати що, незважаючи ні на що, життя продовжується і воно може бути прекрасним. Основна ідея нашого фільму – припинити розділяти людей на тих хто має інвалідність і тих, хто її не має», – розповів головний режисер фільму Руслан Батицький.

За словами представників команди, яка працювала на фільмом, це кіно про силу духу та незламність людей з вадами зору, яке має мотивувати всіх людей з інвалідністю, в тому числі – і ветеранів війни, не втрачати віри в себе та жити повноцінним життям.

«Діалог з глядачем ми ведемо через гравців у голбол – гри з м’ячем для людей з вадами зору. І ми дуже раді, що у зйомках фільму погодилася взяти участь команда голболістів з Черкас. Це – одна із головних сюжетних ліній фільму. Інша сюжетна лінія – життя дитини з вадами зору, цю роль чудово зіграла наша головна акторка Віра. Ми зробили все, аби завдяки нашому фільму люди з інвалідністю отримали нові сили та натхнення для подолання труднощів, з якими вони зіштовхуються, а глядачі – відчули справжню силу людей з інвалідністю. Це особливо актуально зараз, коли військові та цивільні отримують травми і страждають внаслідок війни, і деякі з них залишаються з інвалідністю сам на сам. Цим фільмом ми хочемо і в них вселити віру в те, що інвалідність – не вирок і не перешкода для нормального, повноцінного життя», – зазначила Анна Борисова.

Де відбудеться передпоказ?

Коли? 25 жовтня, 19.00

Де? м.Київ, вул. Саксаганського, 6, «Будинок кіно»

Вхід вільний! Попередня реєстрація за посиланням.

Марина Конопльова

Фото: facebook.com/gravslipotu.

ШоТам

  Категорія: