З ініціативи Маневицької районної громадської організації осіб з інвалідністю «Довіра», підтримки громадської організації «Маневицька районна організація ветеранів АТО на сході України» відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений дню народження Андрія Снітка – Героя України.
Провести турнір стало можливим завдяки участі у конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надавалася фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2017 році.
Проєкт «Спорт доступний для всіх!», метою якого є популяризація та проведенням змагань з настільного тенісу для осіб з інвалідністю, учасників АТО та жителів селища Маневичі. Загальний бюджет якого склав 8770 грн. 2100 грн з районного бюджету. За ці кошти було придбано тенісний стіл, ракетки, м’ячі, медалі, виготовлений банер турніру.
Як повідомили організатори турніру участь у змаганнях брали 24 учасника. Були визначені дві категорії учасників: дорослі (чоловіки), люди які пересуваються на інвалідних візках.
Цей захід не міг би відбутися без допомоги: Маневицький районний будинок культури щиро прийняв у себе учасників, представники Маневицької ДЮСШ на професійному рівні провели суддівство, ГО «Стильні Панночки» організували каву-брейк для гостей турніру, волонтери завжди були поруч в потрібні моменти. За що їм щиро дякуємо.
З гарними побажаннями привітати учасників прийшов голова Маневицької селищної ради Гаврилюк Олександр Оксентійович – побажав успіхів та впровадження нових проєктів та ініціатив.
В результаті спортивної боротьби переможцями стали:
І місце – Юрій Басюк;
ІІ місце – Олександр Міщанчук;
ІІІ місце – Володимир Черчик.
Серед призерів, які пересуваються на візках, стали:
І місце – Юрій Костюк;
ІІ місце – Олександр Лопоха;
ІІІ місце – Олександр Олексюк.
Настільний теніс – популярний вид спорту. У нього із задоволенням грають і дорослі, і діти. Хочеться вірити, що змагання з настільного тенісу і надалі будуть окрасою спортивного календаря нашого району, а захоплення малим м’ячем за кілька років об’єднає однодумців по спорту, та зробить турнір щорічним.
Турнір проходив в атмосфері здорової спортивної конкуренції, запеклої боротьби та товариських взаємин.
Наприкінці спортивного свята відбулося нагородження переможців. Кращі гравці отримали медалі, почесні грамоти.
Для всіх бажаючих пограти повідомляємо, що стіл з ракетками буде стояти в Маневицькому будинку культури. Звертатись до чергового.
ГО “Довіра”