6 грудня 2023 року Національна Асамблея людей з інвалідністю провела онлайн вебінар на тему: «Цифрова доступність: як зробити презентацію доступною для всіх».
Захід відбувся в рамках проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю (2-га фаза)», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (СBM).
Спікером вебінару виступив Дмитро Попов, запрошений консультант із питань цифрової доступності ПРООН в Україні, директор ТОВ «Лабораторія цифрової доступності», сертифікований спеціаліст Міжнародної асоціації фахівців з вебдоступності.
Дмитро поділився своїм досвідом у розробці доступних презентацій і розповів, як саме треба робити презентацію для кожного і чому вебдоступність важлива, особливо в умовах сьогодення.
Зокрема учасниці та учасники дізнались про наступне:
Щиро дякуємо спікеру за надзвичайно цікавий вебінар, а також усім хто зміг знайти час та долучитися до події. Сподіваємось побачити вас на наступних заходах від НАІУ, тому стежте за анонсами подій!
Повне відео:
#НАІУ #EDF #CBM #доступність #цифрова_доступність