Інформаційний онлайн захід “Впровадження правових і політичних змін, щодо реабілітації осіб з інвалідністю по зору”

Інформаційний онлайн захід “Впровадження правових і політичних змін, щодо реабілітації осіб з інвалідністю по зору”
15 Вересня 2023
Друкувати цю новину

Люди цивільні та військові, які втратили зір під час війни. Як наразі відбувається їх реабілітація в Україні? Хто проводить заходи з підтримки та відновлення цих громадян? Як та де можна отримати реабілітацію людині яка втратила зір?

На ці та інші важливі питання ми зможемо отримати відповіді на першому інформаційному онлайн заході «Впровадження правових і політичних змін, щодо реабілітації осіб з інвалідністю по зору. Адвокатування питань реабілітації цивільних та військових, що втратили зір внаслідок війни, членів їх родин і людей з інвалідністю по зору».

Захід відбудеться 19 вересня об 14:00 за Київським часом на платформі ZOOM. Усі бажаючі виступити та поділитись своїм досвідом навчання та реабілітації людей з втратою зору мають таку можливість.

Необхідно лише надати свою пропозицію на e-mail: gssp2013@ukr.net (вказавши: П.І.Б. виступаючого, організацію/ установу, посаду, назву доповіді та контактний телефон).

Бажаючі взяти участь в заході в якості слухачів можуть перейти за посиланням: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZUvdeyppj0jGtMuoZwj68tls_QcrBlw4yEm

Участь передбачає реєстрацію, просимо передбачити на це декілька хвилин безпосередньо перед входом на захід.

 

 

 

*Захід організовано Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України у співпраці з ГС “Сучасний погляд”  за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги, спрямованої на підвищення доступності політичного та суспільного життя, а також повного включення всіх громадян у демократичний процес. Будь-які думки, висловлені під час заходу, належатимуть авторам і не обов’язково відображають погляди IFES  

  Категорія: