У Вінниці відкрився центр обміну засобів реабілітації.
Мова йде про інвалідні візки, милиці та інше приладдя.
У місті Вінниці при комунальному закладі «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» створили ресурсний центр обміну засобів реабілітації.
З метою наповнення та розширення даного ресурсного центру обміну засобами реабілітації, вінничани при наявності технічних та інших засобів реабілітації для осіб з інвалідністю можуть передати (обміняти) обладнання (палиці, милиці, ходунки, крісла колісні тощо), яким не користуються, до зазначеного вище комунального закладу.
КЗ «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» знаходиться за адресою вул. В. Винниченка, 5, м. Вінниця
Графік роботи:
Телефон: (0432) 507-504
Сайт: Гармонія – єднає у добрі
E-mail: edelves2003@ukr.net
20 хвилин