ГО Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток” запрошує взяти участь у навчанні у «Школі інституційного розвитку представників ГО людей з інвалідністю» (далі – Школа)
Участь у навчанні можуть взяти ОГС осіб з інвалідністю з усіх регіонів України, до двох представників/ць від однієї організації.
Навчання у «Школі інституційного розвитку представників ГО людей з інвалідністю» буде відбуватися на платформі Zoom протягом трьох модулів:
1 модуль – 20, 21, 22 грудня 2021 року з 14 до 17 години,
2 модуль – 10, 11, 12 січня 2022 року з 14 до 17 години,
3 модуль – 24, 25, 26 січня 2022 року з 14 до 17 години.
31 січня 2022 року з 14 до 17 години відбудеться Ярмарок проєктів – презентація проєктів, розроблених учасниками протягом навчання у Школі.
По закінченню Школи учасники:
Зрозуміють побудову логічної структури проєкту; навчаться працювати онлайн в умовах пандемії, розроблять соціальний проєкт.
Питання, які будуть розглянуті:
Протягом навчання у Школі учасники/ці зможуть отримати консультації щодо розробки проєктів. Учасників та учасниці, які пройдуть всі три модулі Школи та представлять свій проєкт на Ярмарку проєктів буде видано сертифікат про навчання у Школі.
Участь у навчанні безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Тож запрошуємо Вас заповнити заявку до 16 грудня 2021 р. включно.
Подати заявку: https://forms.gle/m6WnPStARfUEHF7S7
За довідками звертайтеся: parostok2015@gmail.com
Онлайн Школа проводиться Громадською організацією Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток” за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.