Традиційним стало проведення в Херсоні Всеукраїнського сімейного квест-фестивалю «Щасливі разом!» для сімей, в яких виховуються діти з синдромом Дауна. Цього року фестиваль відбудеться з 31 липня по 2 серпня. Планується участь 21 сім’ї з різних міст України. Учасники змагатимуться в трьох конкурсах: спортивний, творчий, кулінарний, за результатами яких будуть визначені переможці і володар Гран-прі. Захід відбудеться за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації, управління молоді та спорту Херсонської міської ради та приватних підприємців.
Реєстрація учасників відкрита, для участі необхідно заповнити Google форму за посиланням https://cutt.ly/Pu12G50
Додаткова інформація на сторінці ФБ https://cutt.ly/zu198cT
Мета фестивалю показати, що сім’ї, які виховують дітей з синдромом Дауна, можуть жити щасливим успішним життям; привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю та увагу представників влади та бізнесу до створення умов для їх повноцінного життя; руйнувати міфи про людей з синдромом Дауна.
Програма проведення:
Організатори: Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» – це громадська організація, що створена за ініціативою батьків, які виховують дітей з синдромом Дауна та зареєстрована 21 березня 2014 року.
Сторінка у ФБ https://www.facebook.com/SunnyChildrenKherson/
sunnydity@gmail.com
Тел.: 0997028895 – Ірина, 0505718519 – Тетяна.
Джерело