Вчора, 11 травня, на платформі Zoom, відбувся тренінг “Технічна оцінка можливостей розроблення інклюзивних гуманітарних програм грошової допомоги”. Захід відбувся в рамках проєкту, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України, за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю та CBM Global Disability Inclusion.
В рамках реалізації проєкту буде проведено опитування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Опитування проводиться на етапі проектного планування програми гуманітарної допомоги в формі грошових переказів. Воно має на меті сформувати розуміння перешкод для надання грошової допомоги і соціально-економічних чинників ризику для людей з інвалідністю, осіб похилого віку, жінок і дівчат, а також представників інших визначених груп ризику.
Метою тренінгу було підготовка уповноважених представників, які проводитимуть опитування серед внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, людей похилого віку, а також батьків, що виховують дітей з інвалідністю.
У роботі взяли участь регіональні представники НАІУ, керівники організацій ̶ членів НАІУ, а також партнерів НАІУ, які будуть задіяні під час опитування. Від Європейського форуму осіб з інвалідністю та CBM Global були Adva Rodogovsky, Gordon Rattray та Mariya Yasenovska.
#EDF #CBM_Global #НАІУ