Валерій Сушкевич: “Що запитати в української влади стосовно виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю”

29 Травня 2019 Друкувати цю новину

Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич на своїй сторінці у фейсбуці високо оцінив діяльність Національної Асамблеї людей з інвалідністю. За його словами: "У наступному році Україна ПОВИННА звітувати перед Об'єднаними Націями про виконання положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. 
Високо оцінюю роботу Національної Асамблеї людей з інвалідністю, яка у співпраці з Комітетом ООН про права осіб з інвалідністю, робить реальні дії, щоб український звіт не був недостовірним і дав чесну відповідь, що зроблено і що не зроблено за ці роки по забезпеченню прав людей з інвалідністю.
Саме з цією метою співпрацюю з відомою особистістю Організації Об'єднаних Націй Фіоною Фрейзер - головою моніторингової місії ООН в Україні".

Що запитати в української влади стосовно виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю

У наступному році Україна ПОВИННА звітувати перед Об'єднаними Націями про виконання положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Високо оцінюю роботу Національної Асамблеї людей з інвалідністю, яка у співпраці з Комітетом ООН про права осіб з інвалідністю, робить реальні дії, щоб український звіт не був недостовірним і дав чесну відповідь, що зроблено і що не зроблено за ці роки по забезпеченню прав людей з інвалідністю.Саме з цією метою співпрацюю з відомою особистістю Організації Об'єднаних Націй Фіоною Фрейзер - головою моніторингової місії ООН в Україні.

Опубліковано Валерієм Сушкевичем Вівторок, 28 травня 2019 р.

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.