Табір активної реабілітації для лідерів підсумував дворічний марафон проєкту TEAM

Табір активної реабілітації для лідерів підсумував дворічний марафон проєкту TEAM
5 Грудня 2017
Друкувати цю новину

На початку листопада відбувся табір активної реабілітації для лідерів, який був завершальним табором в рамках Міжнародного проєкту ТЕАМ «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», який реалізує в Україні Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з UCP Колеса для людства (США) та Українською асоціацією фізичної терапії за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Успішні два роки роботи дозволили надати наші послуги 159 людям з інвалідністю, що користуються кріслом колісним, в рамках таборів активної реабілітації. Цей час ми не тільки навчали, але й вишукували потенційних лідерів серез учасників, які могли долучутися і продовжити нашу спільну справи. Саме тому, останній табір ми запланували для навчання тих двадцяти людей, які на думку інструкторських рад проявили себе найкраще. Звісно, формат табору відрізнявся від звичайних, в першу чергу, кількістю лекцій, запрошених експертів, спікерів та гостей, які ділилися та передавали свій досвід.

Дисципліни з поглибленою теорією, рівень практичних завдань – більш складний. Здавалося, що рівень був абсолютно недосяжним, інструктори постаралися і не рідко виходили за рамки звичних навичок, але кожен учасник пройшов ці випробування достойно і значно підвищив свої навички.

Учасники долали сходові прольоти, проходили слалом із повністю зав’язаними очима, імітацією ливня з мокрими шинами і обручами… Моторошно? Звісно. Тяжко? Безумовно. Тільки, мабуть, ТАР – єдине місце, де відпадають всі «АЛЕ» і відкриваються досі невідомі резерви «ТАК».

За час лекцій прослухали неабияку кількість корисної, а головне унікальної і максимально стислої, без зайвої води, інформації.

Протягом табору спеціалістами Української Асоціації фізичної терапії було прочитано цикл лекцій на надважливі теми – менеджмент тіла після травми, менеджмент сечового та кишківника, та наведені останні наукові дослідження та кращі світові практики.

Окремі важливі та невід’ємні компоненти – організація, стратегія, історія та філософія активної реабілітації. Фото та відео архіви витоків діяльності від котрих бігли мурашки, а очі були наповнені слізьми. Понад 25 років досвіду були зосереджені в цей час і передані новим і перспективним лідерам, які і далі нестимуть філософію активної реабілітації в маси.

По суті, активна реабілітація – це процес, який не має кінця. Вчилися всі, не дивлячись на досвід і послужний список. Було дуже тяжко в бою, дуже весело по-сімейному добре в моменти відпочинку. Щільно розпланований графік дозволив плідно працювати над фізичною силою, а також відпочити – спілкуватися, граючи і відновлювати сили в колективних медитаціях.

Успіх даного проєкту грунтуєнтся на людях! Ми вдячні всім, хто доклав руку до його реалізації в Укралізації в Україні, особливо в такий важкий для нашої країни час. Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Українська Асоціація фізичної терапії зробили все, щоб наша робота була максимально ефективною і комфортною, а підтримка та розуміння важливості роботи нашої команди організацією UCP Колеса для людства (США) та за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) стало важливою складовою його успішної реалізації. Ми щиро раді бути частиною цієї команди і сподіваємося на подальшу плідну роботу, адже нам є ще над чим працювати!

  Категорія: