Гендерно-чутливі дані: як збирати та використовувати громадським організаціям

Гендерно-чутливі дані:  як збирати та використовувати громадським організаціям
25 Січня 2021
Друкувати цю новину

20 січня 2021 року представниці НАІУ взяли участь у зустрічі Спільноти практиків для партнерів проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджується Пакт за підтримки Уряду Канади, наданої Міністерством закордонних справ Канади (Global Affairs Canada).

Менеджерка проєкту Оксана Брижовата (Пакт) привітала учасниць та учасників зустрічі.

Зустріч розпочалась в виступу Ганни Герасименко, програмної аналітикині ООН Жінки. «Гендерно чутливі дані: поняття, джерела, можливості використання»  Вона ознайомила з  учасниць з  понятійним апаратом, джерелами та можливостями використання гендерно-чутливих даних

        

Любов Максимович, голова ГО «Жіночі перспективи», розповіла про виклики у роботі з даними при формуванні гендерних портретів міст та ОТГ.

        

Щодо особливостей збору даних розподілених за статтю під час розробки плану дій щодо впровадження Європейської Хартії рівності поінформувала Світлана Ходакова, голова правління Громадської спілки «Інститут місцевої демократії «Відкрите суспільство», консультантка з питань гендерної політики. У своїй презентації «Гендерна статистика та індикатори результативності Хартії, їх взаємозв’язок із ЦСР» вона з окреслила виклики під час здору таких даних, можливі складнощі, кроки з розробки плану дій, категорії показників, завдання та індикатори до кожного із них у ЦСР, тощо.

Лілія Кісліцина, президентка громадської організації «Смарта»,  поділилася досвідом проведення адвокаційної кампанії зі створення пренатального центру на базі Краматорского пологового будинку.

Отримані знання та навички, а також інформаційні матеріали зустрічі будуть використані представницями НАІУ під час проведення заходів та досліджень в поточній діяльності організації

 

Олена Поліщук, Менеджерка  проєктів НАІУ

  Категорія: