Сьогодні, 24 травня, у кінотеатрі “Жовтень” Стас Шурінс у співпраці з Національним паралімпійським комітетом України презентував кліп на трек You Can Be.
Стас Шурінс – Stas Shurins – переможець “Фабрики зірок-3” і фіналіст The Voice Of Germany.
Відео на трек You Can Be було створено у співпраці з Національним паралімпійським комітетом України (Broadcast Media Center) та Міжнародним паралімпійських комітетом. У кліпі, крім відео з Паралімпіад, також присутнє інтерв’ю зірок українського паралімпійського спорту.
«Я присвятив цю пісню паралімпійцям саме тому, що це один з найяскравіших прикладів боротьби за життя, приклад боротьби за право, боротьби з обставинами, боротьби з самим собою, – каже виконавець Стас Шурінс. – Я хотів висловити свою повагу і захоплення цими героями, подяку за їх силу волі і духу, якої дуже часто не вистачає всім нам. За допомогою своєї пісні я хочу привернути увагу суспільства до цих мужніх людей. Увага, якого вони більш ніж гідні ».
У події взяли участь:
Також гостями прес-конференції стали паралімпійці, які знялися в кліпі у Стаса Шурінса, а також представники національної паралімпійської збірної команди з плавання, зірки паралімпійського спорту, багаторазові чемпіони та призери Паралімпійських ігор, чемпіонатів і кубків Європи та світу.
Під час заходу журналісти дізнались, як національна паралімпійська збірна України готується до Паралімпіади-2020 на Токіо, якими здобутками вона може пишатися вже в цьому році, як почалася співпраця Стаса Шурінса з Паралімпійських комітетом України, а також про те, які подальші спільні плани у артиста і Паралімпійського комітету на привернення уваги до проблем паралімпійців.
Дивись відео: