Стартує мистецький проєкт «Без обмежень»

Стартує мистецький проєкт «Без обмежень»
18 Січня 2018
Друкувати цю новину

Стартує мистецький проєкт «Без обмежень»До 25 січня триває набір перформерів, танцівників, акторів з інвалідністю та без неї для участі у мистецькому проєкті «Без обмежень»

Британська Рада в Україні, танцювальна компанія Candoco (Велика Британія) та Асоціація перформативних мистецтв «УвіМкнені» запрошують людей з інвалідністю та без неї взяти участь у мистецькому проєкті «Без обмежень». Проєкт має завершитися створенням міждисциплінарного перформансу, який буде показаний у публічному просторі.

Участь у проєкті безкоштовна.

Заявки у довільній формі приймаються на електронну скриньку theatre@britishcouncil.org.ua до 25 січня 2018 року.

Проєкт складається з чотирьох лабораторій, що пройдуть у лютому – травні 2018 року у Києві. Робочі мови: українська і англійська.

Перша лабораторія відбудеться 2-4 лютого. Захід проводитимуть Сюзанна Рекк’я, Вікі Малін з Сandoco у співпраці з Мариною Лимар, арт-директором «УвіМкнені». Лабораторія стане унікальною можливістю для перформерів, танцівників, акторів з інвалідністю та без неї аби зібратися разом, відтестувати нові ідеї, поділитися своїми практиками та досвідом.

Мета проєкту «Без обмежень» – сприяти розвитку мистецького сектору для людей з інвалідністю та без неї шляхом створення мережі творчих особистостей, у тому числі з інвалідністю, і професійних продюсерів. У рамках проєкту вони зможуть розвинути навички інклюзивної співпраці, створювати і презентувати мистецькі інклюзивні роботи.

Марина Лимар – український перформер и режисер, театральний продюсер. Незалежну творчу і педагогічну діяльність почала у 1996 році зі створення у Дніпрі Центру “Інші Танці”, предметром художнього дослідження якого є фізичний театр, імпровізація, сучасні перформативні практики. Марина брала участь у численних міжнародних стажуваннях, стипендіальних програмах і творчих резиденціях у якості перформера і педагога. Досліджувала напрямки сучасного танцю, фізичний театр, перформанс, соматичні дисципліни і техніки усвідомленого руху в програмах міжнародних інституцій і проєктів у США, Австрії, Німеччині, Великобританії, Чехії, Іспанії, Естонії, Франції, Росії, Нідерландах, Південній Кореї. Член СID –UNESCO. Cтипендіант міжнародної програми “Відповідальне лідерство”, ініційованої ASPEN Institute (CША). Арт-директор Асоціації перформативних мистецтв “УвіМкнені”. З 2015 року Марина – стипендіант міжнародної програми Тheatre. Freedom.Dialogue, створеної European Theatre Convention (ETC) з метою інтеграції України у європейський культурний контекст.

Сюзанна Рекк’я

Сюзанна розпочала навчання в Національній академії танцю в Римі і є випускницею Коледжу Лейбан, де у 2004 р. вона отримала премію “Найкращий виконавець”. Після базового курсу танцювально-рухової терапії в Університеті Ґолдсмітс вона отримала кваліфікацію магістра з танцю та соматичного здоров’я в Ланкаширському університеті. Потім вона закінчила дворічний курс підготовки тренерів з йоги. Зараз вона у форматі часткової зайнятості пише практичну докторську роботу з танцю, розглядаючи практику танцюристів, які беруть участь у спільних та міждисциплінарних процесах, в Університеті Роугемптена спільно з SiobhanDaviesDance та IndependentDance. Вагомим елементом її практики є щорічні зустрічі з американськими артистами Андреа Олсен та Керін МакГоуз, чия робота (“Тіло і Земля”) ґрунтується на зв’язку між особистістю та навколишнім світом.

Сюзанна працює у Candoco з 2010 року в різних амплуа: викладачкою компанії, з 2012 по 2014 роки – танцівницею (виконуючи роботи Марка Брю, Тріші Браун, Клер Каннінґем, Емануеля Ґата, Томаса Гауерта, Уенді Г’юстон, Рашіда Урамдана) і з 2014 року – артистом Candoco і співкерівником як навчальних заходів, так і вистав.

Вікі Малін

Вікі танцювала в Танцювальній компанії Candoco 6 років – з 2008 по 2014 – і виконувала найпершу сольну роботу Candoco “Це воно”, яку поставив Матіас Шперлінґ. У 2003 році Вікі отримала диплом з психології і драми та театрознавства в Університеті Роугемптена. Згодом, під час навчання на курсах танцю для людей з інвалідністю Фундації Кендоко у 2005 році, вона усвідомила свою любов до танців.

Після закінчення навчання Вікі стала виступати в компанії BlueEyedSoulDance і в 2007 році їздила на гастролі з виставами Ліема Стіла (“Стен не танцюватиме”) та повітряною гімнасткою Джесс Кертіс. Вікі продовжує виступати, викладати і займатися творчістю у різних контекстах. У 2014 році вона поставила п’єсу для Фестивалю музики і танцю у Гренаді в 2014 році та співпрацює з хореографом Дінісом Мачадо у Великобританії та Швеції. Вікі є акредитованим персональним тренером та пропонує індивідуальні заняття.

УвіМкнені

  Категорія: