17 лютого стартує вже 5-й етап благодійного проєкту «Срібна монетка». Протягом двох місяців в усіх відділеннях УкрСиббанку можна зробити внесок на допомогу дітям із синдромом Дауна, опустивши пожертву в спеціальні скриньки.
Цей проєкт дає нам можливість проводити масштабні заходи, що дозволяють допомагати дітям із синдромом Дауна та їхнім сім’ям в масштабах всієї України. Нагадуємо, що, наприклад, переклад, адаптація та друк програми «Дивись і вчись», подальше розміщення цих матеріалів на сайті ВБО «Даун Синдром» – це результат «Срібної монетки». Проведення низки регіональних тематичних семінарів для спеціалістів та батьків, включаючи презентацію в Україні інноваційної методики навчання математиці НУМІКОН, також стало можливим завдяки цьому проєкту.
В 2014 році кошти «Срібної монетки» будуть спрямовані на:
Для того, щоб цю роботу продовжувати та поширювати, пропонуємо вам долучитися до цьогорічної акції. Інформуйте, будь ласка, своїх близьких, друзів та знайомих, розміщуйте скриньки для збору пожертв в офісах, магазинах, салонах, тощо. Ми забезпечимо всіх бажаючих скриньками та постерами, надамо необхідну інформаційну підтримку.
З питаннями та пропозиціями звертайтесь до Тетяни Михайленко mikhailenko@downsyndrome.org.ua, +38(066)487-5703
Спільними зусиллями ми можемо зробити «Срібну монетку» потужним інструментом змін, необхідних для розвитку наших дітей.
ВБО «Даун Синдром»