Сумським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю проводиться постійна тісна співпраця з відділом примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного управління юстиції у Сумській області, спрямована на зменшення заборгованості зі сплати сум адміністративно-господарських санкцій та пені за нестворені робочі місця для працевлаштування осіб з інвалідністю до державного бюджету України.
Завідуюча сектором правової роботи відділення Фонду А.В.Кравченко та державні виконавці відділу провели звірку наявних виконавчих листів та переглянули матеріали щодо примусового стягнення по них заборгованості з підприємств м. Суми.
Окрім проведення аналізу результатів роботи, вирішення проблемних питань і відпрацювання методів щодо їх усунення, було обговорено можливість спільних виїздів за місцезнаходженням боржників для виявлення джерел погашення боргу та проведення спільних заходів .
Підбиваючи підсумки зустрічі, представник відділення Фонду наголосила на необхідності неухильного виконання в примусовому порядку виконавчих документів, які перебувають на виконанні у відділі примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного управління юстиції у Сумській області.
Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю