9 січня Департамент соціального захисту населення провів семінар-нараду з начальниками управлінь. Присутні обговорили питання щодо покращення організації роботи з реабілітації дітей з інвалідністю.
У 2019 році, завдяки Київській обласній цільовій програмі соціальної підтримки людей з інвалідністю на 2017-2020 роки, 380 дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП отримали кошти на реабілітацію. Програма була розроблена за ініціативи департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.
«Плани на 2020 рік амбітніші. Необхідно допомогти кожній дитині з інвалідністю і зробити все для покращення їх здоров`я. І це можливо завдяки залученню не тільки державних або комунальних центрів реабілітації, а і активному залученню та підтримці центрів реабілітації громадських організацій, які використовують новітні соціальні технології. І такі центри на Київщині є!», – зазначив директор департаменту соціального захисту населення КОДА Ігор Мещан.
Київська ОДА