13 березня 2018 року представники НАІУ взяли участь у роботі Семінару “Інклюзивні організації для людей з інвалідністю”, який організувала програма Волонтери ООН (UN Volunteers).
Відповідно до Глобальних цілей 2030, Організація Об’єднаних Націй зробила крок на зустріч інклюзивності та потреб людей з інвалідністю. Семінар зібрав представників громадського суспільства, уряду, бізнесу та міжнародних організацій в Україні.
Під час семінару учасники мали можливість обмінятись досвідом, показати кращі практики та шляхи залучення до праці людей з інвалідністю, а також обговорити виклики та перешкоди на шляху працевлаштування осіб з інвалідністю.