Навчимо як розпочати власний бізнес

3 Червня 2019 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ)  11 – 13 червня 2019 року проводить навчальний семінар із соціального підприємництва для осіб з інвалідністю, у т.ч. ВПО та інших категорій постраждалих внаслідок АТО «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти».

До участі у заході запрошені особи з інвалідністю віком від 18 років, у тому числі внутрішньо переміщені особи, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України, такі, що планують відкрити власну справу та зареєструватися як фізична особа – підприємець або поновити свою діяльність як ФОП і отримати необхідні знання та навички ведення власного бізнесу в сучасних умовах.

Під час заходу будуть розглянуті питання:

  • законодавче регулювання підприємництва, види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності, порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності; ліцензування та дозвільна діяльність;
  • загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні, спрощена система оподаткування, єдиний податок, порядок нарахування ЄСВ, оформлення електронного цифрового підпису, звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування;
  • загальна система оподаткування, податок на доходи фізичних осіб, військовий збір, податок на додану вартість, сплата та адміністрування, звітність СПД на загальній системі оподаткування;
  • поняття та зміст бізнес-планування, структура бізнес-плану, резюме, характеристика підприємницької діяльності, розрахунок заробітної плати працівникам, аналіз ринку, маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність), фінансовий план, точка беззбитковості бізнес-проєкту;
  • воркшоп «Проєктування бізнес моделі власного бізнесу».

Місце проведення: готель «Верховина», вул. Петропавлівська 24,  с. Петропавлівська Борщагівка, Київська область).

Як самостійно дістатися до готелю: від станції метро «Житомирська», маршрутне таксі № 23, № 716, № 720 їхати до зупинки «Янтарна». Від залізничного вокзалу маршрутне таксі № 401 до зупинки «Янтарна» (п'ять хвилин їзди від станції метро «Житомирська» та «Академмістечко», або 15 хвилин їзди від виставкового центру «Експоплаза»).

У разі Вашої зацікавленості взяти участь, просимо заповнити анкету (завантажити анкету) та направити її на ел. адресу НАІУ: office-naiu@ukr.net не пізніше 30 травня 2019 р. Про підтвердження Вашої участі буде повідомлено додатково.

Особа, яка заповнила Анкету, погоджується з умовами участі у заході та дає згоду на обробку персональних даних.

Організатори забезпечують трансфер учасників від залізничного вокзалу  м. Києва до місця проведення заходу, в разі повідомлення часу прибуття.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Фадєєв Олександр (044) 279-61-74; 279-61-82; (097) 984-74-62;

Гриб Олена (044) 279-61-74; 279-61-82; Поліщук Олена (067) 133-99-53, (095) 380-37-87.

Організатори забезпечують учасникам поселення та харчування, компенсують вартість проїзних квитків, за умови наявності документів відповідно до норм, визначених законодавством, а саме:

  • оригіналів проїзних документів,
  • копії паспорту (1, 2, 10, 11 стор.),
  • копії ідентифікаційного коду,
  • копії пенсійного посвідчення/довідки МСЕК (в разі наявності).

УВАГА! Нагадуємо, що НАІУ проводить оплату послуг з проживання, харчування та відшкодовує вартість проїзду учасників відповідно до Інструкції про службові відрядження, а саме:

Витрати на проїзд (у тому числі бронювання транспортних квитків) до місця відрядження (проведення заходу) і назад відшкодовуються в розмірі вартості проїзду залізничним, водним і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі).

До проїзного квитка/вартості проїзду не може вноситись/входити «оплата чаю/кави».

У разі користування послугами фізичної особи-підприємця (маршрутне таксі), необхідно надати копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності, а також копію свідоцтва про сплату єдиного податку.

Звертаємо увагу на те, що дати прибуття та вибуття на квитках мають співпадати з датами проведення заходу.

З метою підтвердження правомірності надання пільги щодо сплати туристичного збору необхідно мати копії документів, що підтверджують належність особи до пільгової категорії (особи, які прибули у відрядження – копія наказу про відрядження, особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та особи, що супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю (не більше одного супроводжуючого) – копія пенсійного посвідчення; ветерани війни; учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – копія посвідчення.

В разі відсутності вищезазначеного, особа самостійно сплачує туристичний збір.

Дякуємо за співпрацю.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.