Робота центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Робота центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю
15 Грудня 2020
Друкувати цю новину

За рік роботи в обласному центрі комплексної реабілітації, що знаходиться в с.Олександрія Рівненського району, пройшло реабілітацію 126 осіб, серед яких і члени сімей загиблих учасників АТО/ООС. На сьогодні в  закладі – 35 пацієнтів.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та його заступниця Людмила Шатковська ознайомилися з роботою центру, оглянули процедурні кімнати та зали для реабілітації, поспілкувалися з колективом і пацієнтами.

«Дякую колективу за нелегку роботу. Вражений вашою силою духу та мужністю. Дуже важливо, щоб в період децентралізації всі голови територіальних громад розуміли, що піклування про людей з інвалідністю – це їхній прямий обов’язок», – зазначив Віталій Коваль. 

Так, на базі центру заплановано провести для нових голів територіальних громад області практичний семінар.

Нагадаємо, центр надає медичні та соціально-адаптаційні послуги особам з інвалідністю. У закладі є фізіотерапевтична зала, кімната психоемоційної корекції, можна пройти курс аромотерапії, парафінолікування, аероіонотерапії тощо.

У центрі працює кваліфікований медперсонал: лікарі, фахівці соціальної роботи та медичної реабілітації, медсестри з лікувальної фізкультури та масажу, психолог.

Окрім фізичної, медичної, психологічної та соціальної реабілітації в закладі організовують  дозвілля для пацієнтів. Вони можуть відвідувати театр, їздити на екскурсії, брати участь у спартакіадах та інше. Курс реабілітації триває 30 днів.

Джерело https://www.rv.gov.ua/news/vitalij-koval-oznajomivsya-z-robotoyu-centru-kompleksnoyi-reabilitaciyi-dlya-osib-z-invalidnistyu

  Категорія: