Проєкт “Агенти громадянських змін” з підготовки громадських радників з інклюзії та розвиток інклюзивного середовища у Вінницькій області презентувала Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді “Паросток”.
Проєкт реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.
Партнером проєкту є Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області.
Це проєкт, що спрямований на активізацію участі членів 27 ОТГ області через розробку та впровадження спеціальної навчальної програми. Вона стосуватиметься підготовки протягом 12 місяців громадських радників з інклюзії з-поміж людей з інвалідністю, їхнього найближчого оточення (особливим чином жінок), а також працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.
Зокрема проєктом передбачено:
Повідомляється, що підготовлені громадські радники з інклюзії будуть проводити інформаційні заходи з елементами тренінгу та діалогові зустрічі з питань інклюзії та доступності у своїх ОТГ.
Переглянути відеосюжет можливо за посиланням: https://youtu.be/AKSEY-dsJxw
Джерело