Згідно графіку проведення інформаційних семінарів для осіб з інвалідністю, затвердженого Полтавським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю та міським центром зайнятості, 16.02.2015 року відбувся семінар для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в Полтавському міському центрі зайнятості на тему ”Професійна підготовка осіб з інвалідністю”.
Такі спільні інформаційні заходи для людей з обмеженими фізичними можливостями є дуже актуальними, адже черга людей з особливими потребами на отримання роботи не зменшується.
В роботі семінару взяли участь представники Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, управління праці та соціального захисту населення Ленінського району м.Полтави та міського центру зайнятості.
Були обговорені проблеми працевлаштування та пошуку роботи осіб з інвалідністю, законодавча база стосовно соціального захисту осіб з інвалідністю, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, що є гострою проблемою сьогодення.
Запрошені особи з обмеженими можливостями отримали інформацію щодо своїх прав в системі трудових відносин, можливостей отримання реальної допомоги в оплаті професійного навчання та перенавчання за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.
Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю