Продовжуємо робити добрі справи в громадах / We continue to do good deeds in communities

Продовжуємо робити добрі справи в громадах / We continue to do good deeds in communities
15 Квітня 2024
Друкувати цю новину

 Продовжуємо робити добрі справи в громадах. Минулого тижня команда Національної Асамблеї людей з інвалідністю України здійснила мрію маленького Матвійка.

Матвійко давно хотів велосипед, тож ми вирішили допомогти родині створити для нього маленьке диво. Велосипед обрали спеціальний — триколісний. Спершу мама Лілія сумнівалася і хвилювалася, чи зможе син на ньому їздити, адже хлопчик не тримає баланс, має інвалідність. Та у Матвійка все вдалося з першого разу!

«Щиро вдячна полтавському Центру протезування «Ортопед» та Національній Асамблеї людей з інвалідністю України за чудовий триколісний велосипед для нашого синочка Матвія. Емоції переповнюють!», — написала нам Лілія.

Віримо, що попереду у Матвійка ще багато перемог та маленьких відкриттів.

Проєкт «Мультисекторальна гуманітарна допомога з урахуванням інвалідності для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), репатріантів, ветеранів та приймаючих громад в Україні» реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та EDF.

*******

We continue to do good deeds in communities

We continue to do good deeds in communities. Last week, the team of the National Assembly of People with Disabilities of Ukraine fulfilled the dream of little Matvyi.

Matvyi has wanted a bicycle for a long time, so we decided to help the family create a small miracle for him. They chose a special three-wheeled bicycle. At first, his mother was worried whether her son would be able to ride it, because the boy does not keep his balance and has a disability. But Matviy managed everything the first time!

“I am sincerely grateful to the Poltava Prosthetics Center “Ortoped” and the National Assembly of People with Disabilities of Ukraine for a wonderful tricycle for our son Matvyi. Emotions are overflowing!”, his mother Liliya wrote to us.

We believe that Matvyi has many more victories and small discoveries ahead of him.

The project “Multi-sectoral humanitarian aid taking into account disabilities for internally displaced persons (IDPs), repatriates, veterans and host communities in Ukraine” is implemented by the National Assembly of People with Disabilities of Ukraine with the financial support of the Federal Ministry of Foreign Affairs of Germany (GFFO), CBM and EDF.

#НАІУ #GFFO #CBM #EDF