Про пункт прокату технічних засобів реабілітації

3 Червня 2014
Друкувати цю новину

При Надвірнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціального обслуговування) працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який створено для надання громадянам району послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян,що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв’язку з похилим віком або хворобою.

Видача технічних та інших засобів реабілітації в пункті прокату здійснюється на платній та безоплатній основі. Першочергово та безоплатно засоби реабілітації видаються одиноким громадянам, одиноким людини з інвалідністюм та іншим пільговим категоріям громадян, які обслуговуються в структурних підрозділах територіального центру. Для оформлення договору та видачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів. Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами відповідно до укладеного договору.

В пункті прокату на теперішній час в наявності є інвалідні візки, милиці та палиці. Для отримання послуг з прокату засобів реабілітації громадянам необхідно звернутися до відповідального працівника Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою м.Надвірна, майдан Шевченка,3, 3-ій поверх, каб.59.

Детальну інформацію громадяни можуть отримати за телефоном 25127.

Додатково повідомляємо, що територіальний центр приймає в пункт прокату від небайдужих громадян засоби реабілітації, що не використовуються і на даний час їм не потрібні.

Директор Надвірнянського територіального
центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)
Роман Огерук

Народна Воля Івано-Франківської області

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: