З-поміж усіх свят 8 Березня виділяється своєю особливою величчю, життєдайним весняним теплом, глибокою духовністюі високою моральністю.Бо це – День жінок, День наших берегинь!
Тож, шановні жінки, прийміть з цієї нагоди мої найщиріші вітання і доземний уклін. Адже саме завдяки вашій ніжності, жіночності та вмінню знаходити компроміси наші сім’ї міцні.
Усе, чому радіє чоловіче серце, все, що дарує нам відчуття справжнього щастя, нерозривно пов’язане з вами. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий талант, інтуїція, терпіння, душевна теплота.Щиро бажаю вам успіхів, здоров’я і енергії. Нехай кожен новий день буде наповнений для вас радістю перемог. Нехай увесь рік з вами буде відчуття весни – світлої і прекрасної. Нехай у ваших родинах панує любов і злагода.
Щастя вам, добра і краси!
З повагою
Голова НаціональноїАсамблеї осіб з інвалідністю Українинародний депутат України В.М.Сушкевич