Відбулося засідання Президії обласної ради, на якому розглянуто питання, які вносяться на розгляд тридцять першої сесії обласної ради.
З-поміж інших, зокрема, було розглянуто питання «Про виконання обласного бюджету за I півріччя 2014 року», «Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік», «Про внесення змін до рішення обласної ради від 03.02.2014р. № 1192-27/2014 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік, «Про внесення змін до комплексної програми «Здоров’я населення Прикарпаття 2013-2020», а також «Про внесення змін до рішення до обласної ради від 07.03.2014 р. № 1210-27/2014 «Про програму лікування та реабілітації осіб, які постраждали під час протестних акцій на Майдані».
У ході обговорення увага акцентувалося на розгляді питання внесення змін до комплексної програми «Здоров’я населення Прикарпаття 2013-2020». За словами директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Романа Мельника, з обласного цільового фонду на фінансування програми передбачено 8 млн. грн., однак, цієї суми недостатньо.
«Насправді потреба у фінансуванні даної програми становить 14 млн. грн., а не 8 млн. грн., як зазначалося, – наголосив Роман Мельник. – Потрібно знайти ще 6 млн.грн. з обласного бюджету для належної підтримки хворих. Ми, у свою чергу, не вимагаємо, а просимо допомогти знайти ці кошти. Багато районів відгукнулися, за це ми їм щиро вдячні. У жовтні із передбачених 8 млн.грн. плануємо витрати 1 мільйон на імунодепресанти, а 7 мільйонів – на гемодіаліз.
Також Роман Михайлович у ході обговорення програми лікування та реабілітації осіб, які постраждали під час протестних акцій на Майдані, додав, що із одного млн. грн., які виділено з обласного цільового фонду, використано тільки 600 тис. грн. та запропонував залишкову суму у розмірі 400 тис. грн. використати на лікування потерпілих, які постраждали у зоні АТО.
Івано-Франківська ОДА + Фото