АНОНС! Права жінок з інвалідністю наскрізне питання проекту Плану дій

АНОНС! Права жінок з інвалідністю наскрізне питання проекту Плану дій
13 Листопада 2020
Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України проведе 18 листопада другу робочу зустріч по обговоренню включення питань  жінок з інвалідністю, матерів, які виховують дітей з інвалідністю в проєкт Плану дій:  «Права жінок з інвалідністю наскрізне питання проекту Плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю до 2025 року».

Захід проводиться в рамках проєкту “Права жінок з інвалідністю: дія у розвитку” для реалізації якого надається фінансова підтримка за рахунок коштів державного бюджету.

У разі зацікавленості, прохання надіслати до 17 листопада 2020 року на електронні адреси office-naiu@ukr.net  та olena.polishchuk@ukr.net інформацію щодо кандидатур для участі у заході, з приміткою «План дій. Права жінок з інвалідністю»: ПІБ, організація, місто, контактний телефон, електронна пошта, а також зазначити (у разі наявності) досвід роботи в сфері захисту прав жінок з інвалідністю.

 

З організаційних питань звертатись до технічної модераторки заходу Олени Поліщук: тел. 067-133-99-53 (Вайбер), 095-380-37-87.

  Категорія: