У рамках проєкту «Реалізація права на здоров’я жінок з інвалідністю в Чернівецькій області», який реалізує ГО «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер» за підтримки Міжнародної організації «Пакт» (Pact Ukraine) та фінансової підтримки Уряду Канади проведено соціально-психологічний тренінг для жінок з інвалідністю Чернівецької області на тему: «Право на здоров’я як запорука психологічного благополуччя».
Тренерка: доктор психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та соціальної роботи Валентина Балахтар.
Валентина Добридіна