Працівники управління Пенсійного фонду в Новотроїцькому районі консультують громадян в режимі Skype-зв’язку

18 Липня 2014 Друкувати цю новину

Працівники управління Пенсійного фонду в Новотроїцькому районі консультують громадян в режимі Skype-зв’язку16 липня 2014 року заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Новотроїцькому районі Марина Руденко провела зустріч з трудовим колективом районного центру з обслуговування навчальних закладів та установ освіти. Вона ознайомила присутніх з загальними питаннями щодо призначення пенсій, перерахунку пенсій, особливості призначення пенсії за вислугу років.

Особливу увагу приділила розповіді про систему персоніфікованого обліку, яка містить дані про заробіток і трудовий стаж особи, незалежно від місця її проживання та працевлаштування, а також зауважила на важливості вчасного виправлення помилок у звітності, тому що з 01 січня 2016 року для призначення пенсії буде використовуватися вся актуальна персональна інформація про особу, яка міститься в системі персоніфікованого обліку.

Також Марина Руденко відповіла на всі запитання громадян, які цікавились умовами призначення пенсії за вислугою років, періодом коли можна повторно подати заяву на перерахунок пенсії, індексацією пенсій у травні-липні 2014 року.

Наприкінці зустрічі звернула увагу на можливості отримання роз'яснень з питань пенсійного забезпечення, консультування щодо заповнення звітності в режимі Skype–зв'язку, "гарячої" телефонної лінії, через веб–портал електронних послуг Пенсійного фонду України та роздала спеціально розроблені буклети "Ми разом" та "Scype–зв'язок – зручний спосіб отримання інформації".

Херсонська ОДА

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.