Позитивний приклад одного дзвінка

Позитивний приклад одного дзвінка
8 Квітня 2024
Друкувати цю новину

Сьогоднішня наша історія про чоловіка з Буковини – пана Миколу. Чоловік разом зі своєю дружиною та двома дітьми проживає у невеликому селі, яке знаходиться зовсім поруч з румунським кордоном. Декілька років тому Микола отримав важку травму, тому зараз має інвалідність.

Про проєкт та допомогу, яку можна отримати від НАІУ, пан Микола випадково дізнався через оголошення, яке було розміщено у соціальній мережі ГО «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер».

Зателефонувавши за вказаним номером, чоловік потрапив до кейс-менеджерки проєкту НАІУ «Покращення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я» на Буковині Валентини Балахтар. Питань, які турбували чоловіка було багато: це і отримання ТЗР, безкоштовних ліків, а також матеріальної допомоги для придбання дров тощо.

Завдяки злагодженій співпраці кейс-менеджерки проєкту НАІУ, представниці Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Чернівецькій ОВА Валентини Добридіної та Секретаріату НАІУ питання були вирішені. Микола одержав грошову допомогу від Асамблеї та зміг придбати дрова, подав заяви в управління соціального захисту населення для отримання допоміжних засобів реабілітації та отримав покрокову інструкцію як безкоштовно отримати ліки та медичні вироби.

На цьому допомога від проєкту не закінчується, адже нині пан Микола телефонує, щоб отримати підтримку, супровід та юридичні консультації для вирішення поточних питань. Чоловік вдячний за надану допомогу та проявлену підтримку із злагодженою співпрацею: «Завдяки проєкту я маю змогу придбати ліки та опалити своє житло, тепер у моєму домі ще тепліше» – говорить із усмішкою чоловік. Проєкт триває, а ми наближаємо перемогу разом!

***************

Дана публікація відбувається в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України. Однією з ключових активностей проєкту є надання послуг кейс-менеджерів в громадах та надання адресної правової допомоги людям з інвалідністю та іншим уразливим групам населення.

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity.  Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.