Вітаємо Вас із підписанням Закону України

8 Липня 2014 Друкувати цю новину

Шановні колеги! Дорогі друзі!

Вітаємо Вас з підписанням Президентом України П. Порошенко Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав осіб з інвалідністю", автором якого є народний депутат України, Голова Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Сушкевич В.М. Це наша загальна перемога! Текст закону читайте на сайті zako4.rada.gov.ua

Також, додатково інформуємо, що 4 липня 2014 року Верховною Радою України за основу та в цілому прийнято проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про громадські об'єднання" (щодо забезпечення діяльності всеукраїнських громадських об'єднань), автор народний депутат Сушкевич В.М. реєстр. номер 3225. Пропонуємо ознайомитися з текстом закону на сайті Верховної Ради України.

НАІУ звертається до всіх зацікавленних організацій з проханням листом організації звернутися до Президента України з проханням підписати Закон.

Генеральний Секретар НАІУ
Вікторія Назаренко

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.