Поїздка до Ужгороду

Поїздка до Ужгороду
29 Вересня 2023
Друкувати цю новину

Третій день роботи Табору жіночого лідерства «Психологічне відновлення ресурсу жінок лідерок» було присвячено вивченню досвіду кращих практик комплексної реабілітації та соціальних послуг для людей з інвалідністю на рівні громади в місті Ужгород Закарпатської області.

Учасниці табору мали змогу відвідати Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя», який надає послуги дітям та молоді, і працює понад 20 років. Учасниці табору оглянули приміщення центру, познайомилися з роботою його працівників, побачили, як здійснюється процес реабілітації.

Заклад має реабілітаційний тренажер «Локомат» – комплекс для оволодіння навичками ходіння дітьми, які не могли самостійно рухатися. Спеціальні кріплення дозволяють «ходити» і привчають тіло до правильних рухів. Для того, щоб дітям було цікаво, вони бачать перед собою анімаційне зображення, що імітує їхню ходьбу.

Крім цього, учасниці табору мали змогу побачити роботу іншого реабілітаційного обладнання, зокрема, віртуального комплексу «Нірвана».

Подорож до Ужгорода завершилася незабутньою пішою екскурсією по історичній частині міста. Учасниці табору побачили багато дивовижних туристичних місць, відчули особливий шарм цього міста та познайомилися із його архітектурними шедеврами.

Захід відбучсється в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізується за підтримки ООН Жінки в Україні та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги.

#НАІУ #wphfund #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises

****************

Про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF)

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.