Громадська організація “Спілка громадських організацій людей з інвалідністю Києва” спільно з Кафедрою соціальної реабілітації та соціальної педагогіки КНУ імені Тараса Шевченка, на основі міжнародних практик розробили Рекомендації «Почувайся у безпеці – будь у безпеці!» для людей з інвалідністю та людей похилого віку щодо підготовки та дій в умовах надзвичайних ситуацій.
З Рекомендаціями можна ознайомитися за посиланням
https://drive.google.com/…/1utp51IMzquTwWEQa3fn…/view…