«Пізнаємо світ по-особливому»

«Пізнаємо світ по-особливому»
30 Вересня 2015
Друкувати цю новину

Впродовж кількох тижнів, з 4 по 21 вересня, 43 особи з розумовою люди з інвалідністюстю громадської організації «Лярш-Ковчег» у супроводі волонтерів-асистентів брали участь у чотирьох навчальних пізнавально-відпочинкових виїздах під гаслом «Пізнаємо світ по-особливому». Захід відбувся за фінансової підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.

Усі члени спільноти полюбляють і дуже очікують на час так званих «ляршівських таборів» (виїздів), адже для друзів (так називають в «Лярш-Ковчезі» осіб з розумовою люди з інвалідністюстю) це завжди нагода зрости у власній самостійності, відкрити для себе красу нового незнайомого міста, познайомитись з новими людьми; для асистентів та волонтерів це гарний досвід спільного перебування з особами неповносправними, а батьки – просто щасливі, що їхніх дітей люблять інші люди, вони отримують вільний час для себе, поки діти, які потребують опіки, знаходяться на відпочинку.

повідомили координатори проєкту громадської організації «Лярш-Ковчег»

Цього року захід «Пізнаємо світ по-особливому» відбувся в Моршині. Незважаючи на мінливу вересневу погоду в часі першого заїзду, практичні заняття з розвитку нових побутових навичок учасники поєднували з прогулянками. Разом з друзями асистенти відвідали Мармуровий палац і пташиний двір, ходили дивитись на оленів в місцевому лісі та на озеро, дихали свіжим повітрям у сосновому лісі та пили цілющу моршинську водицю.

На підтримку заходу громадської організації «Лярш-Ковчег» передбачено кошти в бюджеті міста в сумі 29 тис. грн. Підтримку надано в рамках календарного плану заходів управління соціального захисту на 2015 рік. Ми раді вітати соціальні ініціативи, направлені на соціальну реабілітацію та суспільну адаптацію.

зазначив в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин

Львівська міська рада

  Категорія: