Національна паралімпійська збірна команда з пауерліфтингу двома високими нагородами розпочала кубок світу, що з 20 до 23 травня проходить у м. Тбілісі (Грузія). Володаркою «золота» кубку світу стала Шевчук Мар’яна (в/к до 55 кг) з новим рекордом світу (133 кг!!!), срібну нагороду виборола Копійка Марина (в/к -41 кг, підняла вагу – 93 кг).
Зауважимо, що лише 4 спортсменки представляють Україну на цьому важливому міжнародному спортивному форумі.
Розклад наступних виступів наших спортсменок на кубку світу:
21.05.2021
22.05.2021
За результатами змагань можна спостерігати за наступним лінком
https://www.paralympic.org/powerlifting/live-results та читати новини на сайті Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України: https://paralympic.org.ua/ua
Бажаємо успішного виступу нашим сильним дівчаткам!
#Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Powerlifting #ParaPowerlifting #Пауерліфтинг #Паралімпіада2020 #ВідРіоДоТокіо #BestTeam
Джерело