Інклюзивна освіта – це можливість дітей з певними фізичними або розумовими порушеннями навчатись у звичайній школі.
Італійські спеціалісти у цій галузі завітали до Чернівців, аби поділитись своїм досвідом. Візит відбувається у рамках проєкту «Реабілітація та інклюзія дітей з інвалідністю в Україні».
Його мета поділитись досвідом не тільки інклюзії, але й реабілітації таких діток. У заключенні проєкту буде проведений великий семінар. Проєкт фінансується італійською стороною.
ТРК «Буковина»